
Смартфон Motorola G86 5G 8/256Gb (cosmic sky) українська версія
- В наявності
10 555 ₴
Смартфон Motorola G86
Створений,щоби вражати.

Стильний і надійний

Максимальний захист
Moto g86 5G розширює межі можливого, поєднуючи елегантний дизайн із захистом від вологи високого рівня та міцністю військового класу1, а скло Corning® Gorilla® Glass 7i удвічі краще захищає екран від падінь і подряпин1. Модель витримує все: пил, бруд, пісок, високий тиск води1 й екстремальні умови, як-от температури від –20 °C до 60 °C, перебування на висоті до 4500 м1, і навіть відповідає класу захисту від занурення у воду IP68/IP6913.

Втілення елегантності
Поєднання кольорів Pantone та м’якого преміального покриття надають дизайну вишуканості, комфорту й зносостійкості.

Розваги будь-де

Яскравіші кольори
Насичені кольори, неймовірна деталізація та бездоганна контрастність на 6,67-дюймовому дисплеї Super HD pOLED, який став у 2,8 раза яскравіший2 завдяки стандарту HDR10+ (до 4500 ніт) – користуйся телефоном на вулиці без обмежень.
Максимальна плавність
Перегляд без ривків, оптимізовані ігри та плавне перемикання між додатками із частотою оновлення екрана 120 Гц забезпечує максимально комфортний досвід користування3.обмежень.
Відчувай звук сповна
Насолоджуйся глибшим, багатовимірним звучанням із технологією Dolby Atmos®. Об’ємніше й чіткіше звучання під час перегляду трансляцій і фільмів та прослуховування музики – більше деталей, більше емоцій.
Виняткова чіткість і потужна яскравість.Удень і вночі.
Роби чіткі й насичені фото за будь-якого освітлення з 50-мегапіксельною камерою і сенсором Sony LYTIA™ 600. Учетверо потужніша світлочутливість та оптична стабілізація зображення (OIS) гарантують чіткість знімків і стабільність зйомки навіть за ускладнених умов.

Бездоганні селфі
Роби чіткі і якісні селфі з 32-мегапіксельною камерою та знімай відео у форматі 4K. Технологія Quad Pixel гарантує бездоганні результати навіть за слабкого освітлення.

Яскравіші спогади
Система вдосконалення зображень на основі moto ai оптимізує кольори і яскравість кожної з камер, створюючи яскраві знімки професійного рівня з винятковою чіткістю.

Заряджайся швидше
Батарея із потужністю 5200 мА·год забезпечує до 41 години використання4, 15 — ідеально для перегляду трансляцій, ігор та інших розваг.
Заряджайся зі швидкістю світла. Заряджай смартфон на години користування всього за кілька хвилин завдяки 5заряджанню TurboPower™ 30.

Розваги без перешкод
Створений, щоби захоплювати Потужний процесор MediaTek Dimensity 7300 забезпечує швидкісне 5G-з’єднання – безперервно переглядай трансляції, грай у хмарні ігри й швидко завантажуй файли.
Готовий до більшого З 8 ГБ оперативної пам’яті8 та 256 ГБ сховища6 (з можливістю розширення до 1 ТБ7) багатозадачна робота стає швидшою та зручнішою. Технологія збільшення RAM забезпечує плавне перемикання між додатками, за потреби перетворюючи сховище на віртуальну оперативну пам’ять.
Більше ніж просто смартфон
Виділи час на себе
Зроби перерву від сповіщень і насолодися моментом із додатком Moto Unplugged. Вибери додатки та контакти, від яких бажаєш отримувати сповіщення, установи час і зроби перерву – залишайся на зв’язку без перевантаження.

Твої дані в безпеці
Завдяки Moto Secure твій телефон і його дані завжди в безпеці. Легко керуй безпекою мережі й дозволами додатків і створи секретну папку для конфіденційних даних. Залишайся в безпеці завдяки додатковим функціям захисту й надійним завантаженням із Google Play.

Синхронізуй екрани
Розкрий повний потенціал телефона зі Smart Connect9. Грай у мобільні ігри на телевізорі, відчувай близькість під час відеовикликів та отримай більше простору для роботи й розваг на комп’ютері9, 10.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5200 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G615 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.67" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 7i |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP69K |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-A - Type-C Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | G86 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 30 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Розмір | 161.21 x 74.74 x 7.87 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Щільність пікселів | 446 ppi |
- Ціна: 10 555 ₴


