Додаткова батарея Anker BP2600 Expansion Battery (A1781111-85-20)
- В наявності
47 777 ₴
Додаткова батарея Anker BP2600 Expansion Battery
Довговічна портативна електростанція з терміном служби 10 років
Завдяки нашій фірмовій довговічній технології InfiniPower у поєднанні з акумуляторами LiFePO4, надміцними електронними компонентами, інтелектуальною системою контролю температури, яка контролює температуру до 100 разів на секунду, та завдяки удароміцній структурі акумулятор Anker Expansion Battery BP2600 пророблений.

Збільште ємність станції
Використовуйте акумулятор BP2600 Expansion Battery (2560 Вт*год) з Anker PowerHouse 767 (2048 Вт*год) та збільште ємність акумулятора до 4608 Вт*год.

Надзвичайно міцний та безпечний
Цілісний захист від падінь, електронні компоненти з терміном служби 50 000 годин і вентиляційні грати для кращого відведення тепла показують, що розширювальна батарея BP2600 розроблена для тривалої роботи. Надійний 3-точковий захисний роз'єм захищає акумулятор і запобігає витоку струму під час заряджання.

Просте підключення
Батарея підключається до основної станції через спеціальний інтерфейс без складного налаштування. Система автоматично розпізнає модуль та синхронізує роботу, відображаючи загальний рівень заряду на дисплеї основної станції.

Зручність використання
Компактний та міцний корпус виконаний із зносостійких матеріалів. Ергономічна конструкція полегшує транспортування та встановлення поряд з основною станцією.

Сумісність
Додаткова батарея призначена для роботи із сумісними портативними електростанціями Anker

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2560Втг |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Вага | 21.8 кг |
| Вихідна напруга | 40 A |
| Вхідна напруга | 40 A |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Комплектація | Батарея BP2600 Кабель підключення до основної станції (Battery-to-Host Cable) Інструкція користувача |
| Конструкція | Портативна |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості | Надійна технологія LiFePO₄ з тривалим терміном життя Інтелектуальний контроль температури та безпека Повинна бути підключена до сумісної Anker SOLIX станції для заряджання та виведення енергії |
| Підключення | пропрієтарний роз'єм для підключення до станції |
| Режим зарядки мікрострумом | Немає |
| Робоча температура | заряд: 0 °C до 40 °C розряд: -20 °C до 40 °C |
| Розмір | 44.3 × 26.8 × 23.8 см |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативний зарядний пристрій |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Тип гарантії | Від виробника |
- Ціна: 47 777 ₴

