Ergo R202 Dual Sim
ПРОСТОТА ТА НАДІЙНІСТЬ КЛАСИЧНОГО ТЕЛЕФОНУ
ERGO R202 Dual Sim Black – це компактний мобільний телефон у форм-факторі моноблока вагою лише 110 грамів, який є відмінним варіантом для підтримки зв’язку з дітьми, літніми людьми або в якості резервного телефону.
ПОДВІЙНИЙ СЛОТ ДЛЯ SIM-КАРТ – ПОДВІЙНІ МОЖЛИВОСТІ
Два слоти для карт стільникового зв’язку подвоюють комунікаційні можливості цього телефону, дозволяючи, наприклад, розділяти особисте життя й роботу чи користуватися послугами різних операторів.
ПОВНИЙ НАБІР НЕОБХІДНИХ ФУНКЦІЙ
Модель ERGO R202 має яскравий кольоровий дисплей з діагоналлю 2 дюйми, камеру, а також вбудований ліхтарик. Слот для карт пам’яті microSD, роз’єм для навушників 3,5мм і бездротовий інтерфейс Bluetooth дають змогу використовувати цей телефон в якості зручного медіаплеєра.
ПОТУЖНИЙ АКУМУЛЯТОР ДЛЯ ТРИВАЛОГО ЗВ’ЯЗКУ
Попри компактні габарити, телефон ERGO R202 оснащується дуже потужним акумулятором ємністю 2000 мАгод, що дозволяє лишатися на зв’язку багато днів поспіль без необхідності підзаряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Немає |
| Ємність аккумулятора | 2000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 32 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Комплектація | Телефон, зарядний пристрій, інструкція користувача, гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | R202 |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Процесор | Unisoc SC6533G |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 128х160 |
| Розмір | 123 x 59.5 x 14.3 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Тип | Кнопковий телефон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
- Ціна: 719 ₴


