
Смартфон Infinix Hot 50 Pro (X6881) 8/256GB Glacier Blue
- В наявності
7 199 ₴
Смартфон Infinix Hot 50 Pro

Ще тонше, ще сильніше!
Елегантність моделі полягає в оригінальності сучасного стилю, що добре виглядає в руках і привертає увагу оточуючих. Тут кожна деталь ідеально підігнана та виконана зі смаком. Завдяки вдалій ергономіці форм та розмірів, пристрій зручний у використанні.

Процесор Helio G100
Апарат здатний похвалитися новим потужним процесором MediaTek Helio G100. Процесор Helio G100 виготовлений за технологією 6-нанометрового процесу від TSMC, що гарантує більш високу ефективність та менше енергоспоживання. Пристрій працює на базі ОС Android 14 XOS 14.5.

Потужний акумулятор на 5000 мА*год
Завдяки об'єму акумулятора на 5000 мА*год, термін служби якого становить зараз 4 роки, Infinix HOT 50 Pro чудово справляється зі щоденними завданнями та швидко заповнює енергію зарядкою FastCharge 33 Вт.

50 МП камера із надвисокою деталізацією
У блоці основної камери розташовані три об'єктиви, з яких головний має роздільну здатність 50 мегапікселів та широкий діапазон діафрагми, що гарантує високу якість зображень із чудовою деталізацією навіть при слабкому освітленні. Фронтальна камера на 8 МП забезпечує чіткі селфі та дозволяє робити відеодзвінки у високій роздільній здатності.

120 Гц супер плавний екран
Infinix HOT 50 Pro оснащений яскравим 6.78-дюймовим FHD+ дисплеєм і має частоту оновлення 120 Гц, що забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,78" |
| Діафрагма | f/1.6 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152) |
| Камера | 50,0 Мп + 2,0 Мп + 2,0 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP54 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-C, Захисна плівка, Зарядний пристрій Інструмент для виймання SIM-картки, Керівництво, Чохол, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Hot 50 Pro |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 33 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Розмір | 166.98 х 76.4 х 7.4 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 396 ppi |
- Ціна: 7 199 ₴

