
Смартфон Samsung Galaxy S26 Plus S947B 12/512Gb Black (SM-S947BZKGEUC)
- В наявності
50 999 ₴
Смартфон Samsung Galaxy S26 Plus

Вишуканий дизайн
Новий дизайн камери Ambient Island надає пристрою ще більш витончений і преміальний вигляд.

Елегантний та довговічний
Цей водонепроникний Galaxy, посилений рамкою Armor Aluminum і склом Corning Gorilla Glass Victus 2, створений для тривалої міцності.

Тонкий та вишуканий
Тонкий дизайн забезпечує вишуканий комфорт і надзвичайну зручність.

Перегляньте відмінності
Відчуйте зручність екрана 6,3" або розширте простір для перегляду ще більше завдяки екрану 6,7".

Кастомізований процесор для Galaxy
Від епічних квестів до мережевих ігор у реальному часі – кастомізований процесор забезпечує надзвичайну швидкість і підтримує кастомізований покращувач зображень, який робить контент чіткішим і яскравішим.

Заряджайтесь швидко
Ваш день без перерв. Швидка дротова зарядка відновлює рівень заряду майже миттєво – до 69% приблизно за 30 хвилин – і підтримує ваш ритм.

Покращте свої враження від перегляду
Покращене відтворення кольорів і світла завдяки нашій передовій технології mDNIe забезпечує в 4 рази вищу точність обробки для насиченіших відтінків. ProScaler також забезпечує реалістичні деталі для захопивого досвіду.

Перевірте технічні характеристики нашої потужної системи камер
Завдяки ProVisual Engine вдосконалена камера на 50 МП підносить кожен кадр на новий рівень – додаючи більше деталей, насиченіших кольорів і виразності, що відповідає вашому творчому баченню.

Суперстабільне відео. Навіть у русі
Нова функція Горизонтальна фіксація у Суперстабілізації поєднує розширені оптичні кути з гіроскопом та акселерометром, щоб визначати напрямок гравітації та тримати кадр рівним, навіть якщо ви повертаєте пристрій на 360°. Незалежно від того, чи ви їдете кам'янистими стежками, чи берете участь у перегонах, ваші відео будуть завжди плавними та стабільними.

Близько. Ближче. Вау
Зум з оптичною якістю забезпечується сенсором Adaptive Pixel. Збільшення 3x є оптичним зумом, а збільшення 2x забезпечує зум з оптичною якістю.

Зробіть кожне селфі фотошедевром
Фронтальна камера Galaxy S26+ тепер оснащена процесором обробки зображень з AI (ISP), що дозволяє робити природні селфі з правильними світлотінями – відповідно до тону шкіри та деталей, як-от волосся та брови, – саме так, як ви бачите себе насправді.

Вбудоване редагування професійного рівня
Редагуйте фото швидко й легко – з Galaxy AI достатньо лише кілька слів. Додавайте об'єкти, як-от аксесуари, на фото вашого улюбленця, просто описавши бажані зміни звичайною мовою. І Galaxy AI втілить вашу ідею за лічені хвилини.

Від фото до стикерів одним дотиком
Поєднуйте ескізи або фото з текстом відповідно до вашого задуму. Завдяки простому текстовому опису або приблизному ескізу Galaxy AI створює готові зображення. Потім ви можете додати набір стикерів до своєї клавіатури або поділитися ним із друзями.

Пропозиції у реальному часі, коли це потрібно
Нова функція Galaxy AI Now Nudge зчитує контекст на екрані та підказує корисні дії. Вона інтелектуально скорочує кількість кроків до наступної дії та навіть пропонує варіанти автозаповнення.

Знаходьте потрібне швидко й легко
Деталі бронювань і записів на зустрічі можна знайти за лічені секунди, використовуючи звичайну мову. Скористайтесь Finder на головному екрані для пошуку інформації, наприклад, щодо підготовки до майбутньої подорожі (дані про рейси та збережені нагадування чи нотатки). Один пошук об'єднує все, допомагаючи вам запам'ятати, де знаходяться необхідні речі.

Ваш Galaxy, ваш стиль
Інтерфейс One UI 8.5 адаптується до вашого стилю використання смартфона: він персоналізує ваш Galaxy, щоб полегшити рутинні дії. Простий та інтуїтивний дизайн, контекстні нагадування від Now Brief та розумні підказки від нових функцій Now Nudge та AI-вибір спрощують щоденні задачі одним дотиком.

Усі переваги екосистеми Galaxy
Підключіть Galaxy S26 до Galaxy Buds4 для легкого налаштування звуку. Чи слухаєте ви музику, чи здійснюєте дзвінки з покращеною чіткістю, ця цілісна екосистема забезпечує безперервне підключення та рух вперед.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Ємність аккумулятора | 4900 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 16 |
| Внутрішня пам'ять | 512Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 960 |
| Діагональ дисплея | 6,7" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass |
| Камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Інструкція користувача Смартфон Кабель USB Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy S26 Plus |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Процесор | Samsung Exynos 2600 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 3120x1440 |
| Розмір | 158.4 x 75.8 x 7.3 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 3,8 ГГц |
| Щільність пікселів | 513 ppi |
- Ціна: 50 999 ₴

