
Смартфон Samsung Galaxy S26 Ultra S948B 12/256Gb Sky Blue (SM-S948BLBDEUC)
- В наявності
56 999 ₴
Смартфон Samsung Galaxy S26 Ultra

Вишуканий дизайн
Новий дизайн камери Ambient Island надає пристрою ще більш витончений і преміальний вигляд.

Елегантний та довговічний
Цей водонепроникний Galaxy посилений рамкою Armor Aluminum і склом Corning Gorilla Glass, що робить його водночас надійним і стильним.

Наш найтонший наразі смартфон Galaxy Ultra
Наш найтонший наразі смартфон Galaxy Ultra втілює збалансований дизайн – має елегантний вигляд і комфортно відчувається у руці.

Кастомізований процесор для Galaxy
Наш найновіший і найпотужніший процесор, призначений максимально розкривати потенціал Galaxy AI у складних багатозадачних операціях. Процесор активує кастомізований покращувач зображень, який у реальному часі підвищує чіткість і плавність відтворення в застосунках і контенті.

Перший у світі мобільний пристрій з функцією Privacy Display
Відкрийте для себе екран, який дбає про вашу приватність -- ексклюзив Galaxy S26 Ultra. Просто увімкніть вручну, і Privacy Display використовуватиме інноваційні технології для захисту вашої конфіденційної інформації шляхом приховування всього екрана від сторонніх очей. Або ж ви можете вибрати, що хочете приховати, наприклад, певні програми, усі вхідні повідомлення чи PIN-коди та паролі, коли вводите їх в налаштуваннях, на екрані блокування чи в захищеній папці.

Покращте свої враження від перегляду
Точність обробки глибини кольору зросла в 4 рази завдяки нашій передовій мобільній технології Digital Natural Image (mDNIe), щоб ви могли бачили кольори та градації саме так, як задумав автор. Від найглибших до найяскравіших відтінків, це дозволяє суттєво покращити графічну продуктивність. ProScaler також підіймає рівень деталізації завдяки вдосконаленій AI-обробці, роблячи зображення ще чіткішими.

Грайте без перегріву з нашою найбільшою системою охолодження
Насолоджуйтесь іграми з підвищеними системними вимогами та Galaxy AI завдяки Snapdragon 8 Elite Gen 5 для Galaxy. Це є можливим завдяки процесору Snapdragon 8 Elite Gen 5, розробленому спеціально для Galaxy, та вдосконаленій системі термоконтролю.

Ультрашвидке заряджання. Ультратривала робота
Galaxy S26 Ultra підтримує технологію Super Fast Charging 3.0, що забезпечує надшвидке заряджання пристрою, не завдаючи шкоди акумулятору та зберігаючи ваш час.

Ознайомтесь із характеристиками нашої найкращої системи камер
Galaxy S26 Ultra встановлює новий стандарт Нічної зйомки з ширшими діафрагмами та шумопоглинанням, що забезпечують чіткі та деталізовані відео в умовах слабкого освітлення.

Чітка та яскрава зйомка вночі

Суперстабільне відео. Навіть у русі
Нова функція Горизонтальна фіксація у Суперстабілізації поєднує розширені оптичні кути з гіроскопом та акселерометром, щоб визначати напрямок гравітації та тримати кадр рівним, навіть якщо ви повертаєте пристрій на 360°.

Висока роздільна здатність з Galaxy 26 Ultra 200 МП
Завдяки 200 МП ширококутному сенсору камери, вдосконаленому нашим ProVisual Engine, смартфон Galaxy S26 Ultra здатний фіксувати найдрібніші деталі. Зображення з високою роздільною здатністю аналізуються в реальному часі для збереження чіткості текстур і чіткості.

100x Космічний зум з AI
Фокусування на віддалених об'єктах без розмиття – від ідеального 1х оптичного кадру до 100х Космічного AI-зуму, що миттєво підвищує стабільність і чіткість.

Вбудоване редагування професійного рівня
Редагуйте фото швидко й легко, використовуючи лише кілька слів та AI. Додавайте на фото свого улюбленця аксесуари та інші елементи, просто описавши бажані зміни, і Galaxy AI реалізує ваш задум за лічені хвилини.

Від фото до стикерів одним дотиком
Відкрийте Creative Studio й отримайте окремий простір для створення наборів стикерів. Поєднуйте ескізи або фото з текстом відповідно до вашого задуму. Завдяки простому текстовому опису або приблизному ескізу Galaxy AI створює готові зображення. Потім ви можете додати набір стикерів до своєї клавіатури або поділитися ним із друзями.

Пропозиції у реальному часі, коли це потрібно
Нова функція Galaxy AI Now Nudge зчитує контекст на екрані та підказує корисні дії. Вона інтелектуально скорочує кількість кроків до наступної дії та навіть пропонує варіанти автозаповнення.

Знаходьте потрібне швидко й легко
Деталі бронювань і записів на зустрічі можна знайти за лічені секунди, використовуючи звичайну мову. Скористайтесь Finder на головному екрані для пошуку інформації, наприклад, щодо підготовки до майбутньої подорожі (дані про рейси та збережені нагадування чи нотатки). Один пошук об'єднує все, допомагаючи вам запам'ятати, де знаходяться необхідні речі.

Ваш Galaxy, ваш стиль
Інтерфейс One UI 8.5 адаптується до вашого стилю використання смартфона: він персоналізує ваш Galaxy, щоб полегшити рутинні дії. Простий та інтуїтивний дизайн, контекстні нагадування від Now Brief та розумні підказки від нових функцій Now Nudge та AI-вибір спрощують щоденні задачі одним дотиком.

Усі переваги екосистеми Galaxy
Підключіть Galaxy S26 Ultra до Galaxy Buds4 Pro для легкого налаштування звуку. Чи слухаєте ви музику, чи здійснюєте дзвінки з покращеною чіткістю, ця цілісна екосистема забезпечує безперервне підключення та рух вперед.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 16 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 840 |
| Діагональ дисплея | 6,9" |
| Діафрагма | f/1.9 + f/1.4 + f/2.9 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass |
| Камера | 200 Мп + 50 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Інструкція користувача Смартфон Кабель USB Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy S26 Ultra |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 60 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 3120x1440 |
| Розмір | 163.6 x 78.1 x 7.9 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 4,6 ГГц |
| Щільність пікселів | 498 ppi |
- Ціна: 56 999 ₴

