
Смартфон Motorola G17 Power 8/256GB Alaskan Blue (PBBM0004RS) українська версія
- В наявності
7 999 ₴
Смартфон Motorola G17 Power
Велика потужність для великих ідей
Зустрічайте свого нового супутника на цілий день для зйомки, редагування та трансляції. Знімайте вражаючий контент за допомогою сенсора LYTIA™ із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об'єктива із роздільною здатністю 5 Мп і високоякісної селфі-камери із роздільною здатністю 32 Мп, а потім одразу приступайте до редагування завдяки плавному та потужному багатозадачному режиму. moto g17 power оснащений батареєю, яка витримує цілий день роботи до 64.3 годин, швидкою зарядкою TurboPower™ 30 Вт та чудовою якістю зображення Full HD+.
Якість зображення камери нового рівня
Знімайте надзвичайно чіткі деталі вдень і вночі за допомогою сенсора Sony LYTIA™ 600 із роздільною здатністю 50 Мп, надширококутного об'єктива із роздільною здатністю 5 Мп і селфі-камери із високою роздільною здатністю 32 Мп. Ваш контент буде виглядати неймовірно незалежно від того, куди ви направите об'єктив.
Надлегка потужність для будь-яких завдань
Потужна багатозадачність завдяки оперативній пам'яті до 24 ГБ із функцією RAM Boost3 і місткому накопичувачу до 256 ГБ. У поєднанні з восьмиядерним процесором і Google Gemini™ ви зможете працювати швидко, плавно та творчо.
Батарея, яка працює безперервно
Потужна батарея ємністю 6000 мА·год і технологія швидкої зарядки TurboPower™ на 30 Вт забезпечать безперебійну роботу під час зйомок, редагування та довгих днів у дорозі. Крім того, інтелектуальна система управління батареєю допомагає забезпечити продуктивність протягом багатьох років.
Додайте блиску своєму контенту
Насолоджуйтесь творчістю, роликами та фільмами на яскравому 6,72-дюймовому дисплеї FHD+ із насиченим стереозвуком і технологією Dolby Atmos®. Усе, що ви дивитеся, стає більш яскравим і живим.
Елегантний дизайн, що витримує випробування часом
Стильне оздоблення із веганської шкіри поєднується із захисним склом Corning® Gorilla® Glass 3 і класом захисту IP64, що забезпечує водо- та пилонепроникність. Це пристрій, що виглядає і працює бездоганно.
Інтелектуальні функції, що відповідають вашому способу життя
Ексклюзивні можливості Moto та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення роблять щоденні дії більш плавними та персоналізованими. Це технологія, яка легко адаптується до вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 6000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.72" |
| Діафрагма | f/1.88 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 3 |
| Камера | 50 Мп + 5 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-A - Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Захисний чохол Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Шкіряний, Пластик, Скло |
| Модель пристроєм | G17 Power |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 30 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Розмір | 165.67 x 75.98 x 8.8 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, Galileo, QZSS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 60 Гц |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Щільність пікселів | 391 ppi |
- Ціна: 7 999 ₴

