
Зовнішній акумулятор Sigma mobile X-power SI50A6QLX 100W 50000mAh Black
- В наявності
3 399 ₴
Зовнішній акумулятор Sigma mobile X-power SI50A6QLX 100W 50000mAh
SI50A6QLX PD100W – найпотужніша новинка з оновленого модельного ряду павербанків від відомого українського бренду Sigma mobile. Павербанк ємністю 50 000 мАч* з максимальною вихідною потужністю до 100 Вт. USB.Павербанк має 5 роз'ємів: micro-USB (тільки для зарядки павербанка), USB-C (для зарядки павербанку та інших пристроїв) та 3 порти USB-A, що дозволяє одночасно підключити кілька пристроїв. SI50A6QLX підтримує швидку зарядку за сучасними протоколами Power Delivery і Quick Charge, що забезпечує мінімальний час поповнення заряду.

Час повної зарядки павербанка всього 4 години, що в 4-5 разів швидше, ніж у павербанків на 22,5 Вт, що заряджають ті ж 50000 мАч аж до 20 годин! Це не просто швидко – це перемога швидкості над очікуванням! Потужний порт USB-C з підтримкою Power Delivery забезпечує швидку зарядку до 100 Вт при підключенні одного пристрою – цього достатньо навіть для більшості ноутбуків (швидка зарядка доступна лише при одинарному підключенні до порту USB-C (до 100 Вт) АБО порту USB (До 22,5 Вт) 15Вт)) .SI50A6QLX ідеально підходить для далеких поїздок, кемпінгу, відряджень або роботи в польових умовах, де потрібна велика потужність. Вага павербанку 1032 Тут 50 000 мАг, що вимагають ємного акумулятора - легким він бути просто не може. У сегменті павербанків на 50 000 мАг вага близько 1 кг є нормою - компроміс заради автономності.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип | Power bank |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1032 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50000mAh |
| Індикатор заряду батареї | Дисплей |
| Вихідна напруга | 1.5А, 2 А, 3 А, 4.5А, 5А., |
| Вихідний параметр | Micro-USB |
| Вхідна напруга | 4.5В, 5В, 9В, 12В. |
| Вхідний параметр | USB Type C USB Type A |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Комплектація | Power Bank Кабель USB-A->USB-C 30 см Посібник користувача Гарантійний талон |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Кількість слотів для зарядки пристроїв | 4 |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Power Delivery Quick Charge |
| Потужність | 100W |
| Розмір | 154 x 70 x 67 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип гарантії | Від виробника |
- Ціна: 3 399 ₴

