
Мобільний телефон.Ergo E182 Dual Sim (black/orange)
- В наявності
649 ₴
Ergo E182 Dual Sim
КОМПАКТНИЙ ТЕЛЕФОН З ВЕЛИКИМИ ЕНЕРГЕТИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
Ця модель має вагу лише 100 грамів, але водночас оснащена потужним акумулятором і цілою низькою додатковою функцією для поціновувачів автономності та енергонезалежності. Стильні помаранчеві вставки роблять дизайн телефону ще виразнішим і привабливішим.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА ТА ФУНКЦІЯ ПАВЕРБАНКУ
Акумулятор ємністю 2000 мА/год забезпечує до 290 годин у режимі очікування й до 13 годин у режимі розмови без необхідності заряджання. Знімна конструкція акумулятора дозволяє при необхідності легко його замінити, а функція павербанку дає можливість віддати частину заряду на інші гаджети через інтерфейс USB.
ЯСКРАВИЙ ЛІХТАРИК ЗАВЖДИ НАПОХВАТІ
Вбудований LED-ліхтарик активується віддаленою кнопкою в центрі телефону, щоб бути готовим до застосування в будь-який момент і в будь-якому місці.
ПОВНОЦІННИЙ МЕДІАПЛЕЄР У КИШЕНІ
Програвач медіафайлів дозволяє відтворювати музику та інші типи аудіо з карти пам'яті microSD, а вбудований радіоприймач дає можливість слухати музику та новини на хвилях FM-діапазону.
ПІДВІЙНИЙ СЛОТ ДЛЯ SIM-КАРТ
Це відмінний варіант для розділення особистих і робочих справ або для одночасного використання декількома тарифами для максимальної фінансової вигоди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Ємність аккумулятора | 2000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 64 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Комплектація | Телефон, зарядний пристрій, USB кабель, інструкція користувача, гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Модель пристроєм | E182 |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Процесор | Unisoc SC6533G |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 128х160 |
| Розмір | 109,2 x 50 x 19,8 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Кнопковий телефон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
- Ціна: 649 ₴

