
FM-модулятор Earldom ET-M70 Black
- В наявності
349 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Earldom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоформат | MP3/WMA |
| Вихідний параметр | 5 В/до 2.4 А |
| Вхідний параметр | DC 12-24 В |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| З'єднання | Bluetooth, USB-накопичувач, картка пам'яті (TF/microSD) |
| Модель пристроєм | ET-M70 |
| Потужність | 24 B |
| Відстань | 5-10 метрів |
| Робоча температура | від -10°C до +50°C |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Смартфони, планшети та інші пристрої з підтримкою Bluetooth; автомобілі з FM-радіо |
| Тип | Все для авто |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Частота FM | від 87,5 до 108 МГц |
- Ціна: 349 ₴




