Смартфон Google Pixel 8 Pro 5G 12/128GB Obsidian
- В наявності
24 399 ₴
Смартфон Google Pixel 8 Pro
![]()
Міць та інтелект Pixel 8 Pro
Новий чип Google Tensor G3 спеціально розроблений з використанням штучного інтелекту Google для використання передових функцій фото та відео і більш розумних способів допомоги протягом дня. І він робить Pixel 8 Pro супер швидким та ефективним.
![]()
Повсякденні моменти через об'єктив професійного рівня
Оновлена система камер Pixel 8 Pro робить селфі ще чіткішими, крупні плани ближчими, а фотографії та відео ще більш приголомшливими, ніж будь-коли.
![]()
Телеоб'єктив із роздільною здатністю 48 Мп - найкращий зум Pixel за всю історію
Спеціальний 5-кратний телеоб'єктив з оптичним зумом забезпечує найвищу якість зображення на пристроях Pixel і 30-кратне збільшення за допомогою Super Res Zoom.
![]()
Ще більше творчого контролю. Ще кращі фотографії
Професійні елементи керування відкривають доступ до розширених налаштувань камери, таких як витримка, ISO тощо. Крім того, вони дають змогу отримувати зображення з високою роздільною здатністю та більш деталізованими.
![]()
Приголомшлива якість входить у стандартну комплектацію
Камера Pixel записує чітке, плавне відео з насиченими кольорами і чистим звуком навіть у людних і тьмяно освітлених місцях. Google AI застосовує шумозаглушення для підвищення якості відео за будь-якого освітлення.
![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Google Pixel 8 Pro |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 213 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 9 |
| Процесор | Google Tensor G3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Ємність аккумулятора | 5050 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 14 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Immortalis-G715s MC10 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass |
| Камера | 50 + 48 + 48 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | США |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Pixel 8 Pro |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 30 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 3120x1440 |
| Розмір | 162.6x76.5x8.8 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип слоту | SIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 10.5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 3.0 ГГц |
| Щільність пікселів | 476 ppi |
- Ціна: 24 399 ₴

