Смартфон Google Pixel 7 Pro
Униіверсальний телефон Google
![]()
Процесор
Google Tensor G2 для ще більшої потужності
Новий потужний процесор Pixel створений спеціально для Google AI і робить Pixel 7 Pro швидше, ефективніше та безпечніше. І він пропонує ще більше корисних функцій та кращу якість фото та відео.
Фото і відео
Система камер професійного рівня Google.
Потужна система з трьома камерами, від сніжинок до пейзажів, додасть виразності та деталізації всім вашим фото та відео.
Потрійна система задньої камери
Ознайомтеся з технічними характеристиками та дізнайтеся, як камера допомагає вам красиво зафіксувати момент практично з будь-якої відстані.
12-мегапіксельний надширококутний об'єктив
З кутом огляду 125,8° надширококутний об'єктив захоплює більше пейзажів та речей, які інакше ви не побачили б на своїх фотографіях.
Покращуйте фотографії за допомогою Photo Unblur.
Видаліть розмиття та візуальний шум у Google Фото одним дотиком. За допомогою Magic Eraser видаліть відволікаючі чи непотрібні фактори. Або змініть кольори та яскравість, щоб об'єкт гармоніював.
Guided Frame робить селфі більш доступними.
Це допомагає людям зі слабким зором робити кращі селфі, використовуючи звук та тактильні відчуття, щоб обличчя було точно у кадрі.
Продуктивність
Pixel 7 Pro зручний у всіх відносинах завдяки акумулятору з тривалим терміном служби та багато іншого.
Все, що вам потрібно, коли вам це потрібно.
Короткий огляд показує корисну інформацію в потрібний час, наприклад, попередження про погоду, доставку посилок до дверей або нагадування про потрібну подію.
Нові ключі від машини.
Надширокосмугова технологія вимірює дальність і напрямок, тому ви можете використовувати свій телефон як ключ, щоб відкрити автомобіль, коли ви наближаєтеся. Ця технологія також підтримує функцію "Обмін з оточенням", дозволяючи обмінюватися фотографіями та файлами, просто навівши телефон.
Перекладайте мови в режимі реального часу.
За допомогою Live Translate ви можете перекладати розмови віч-на-віч 48 мовами, спілкуватися в режимі реального часу і переводити меню за допомогою камери.
Titan M2 допомагає захистити вас та вашу інформацію.
Завдяки Google Tensor G2 та чіпу безпеки Titan M2 у Pixel реалізовано декілька рівнів безпеки, які допомагають захистити вашу особисту інформацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Google Pixel 7 Pro |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 212 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Google Tensor G2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 13 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G710 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus |
| Камера | 50 Мп + 12 Мп + 48 Мп |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB, Керівництво, Скріпка для відкривання слоту Sim-карти , Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Pixel 7 Pro |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | Fast charging 30W USB Power Delivery 3.0 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 3120x1440 |
| Розмір | 162.9 x 76.6 x 8.9 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Пульсометр, Ліхтарик |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Фазове (PDAF) |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 10.8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.84 ГГц |
| Щільність пікселів | 511 ppi |
- Ціна: 17 555 ₴

