
Смартфон Samsung Galaxy A57 SM-A576B 5G 8/256GB Awesome Lilac (SM-A576BZVDEUC)
- В наявності
24 999 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A57
Неперевершено тонкий, неймовірно стильний
Зустрічайте новий Galaxy A57 5G – з оновленим дизайном на передній і задній панелях, створеним привертати погляди. Тонший, ніж будь-коли, Galaxy A57 5G отримав витончений силует і глянцеве покриття, що виглядає елегантно й сучасно. Смартфон став також легший за попередню модель, тому його зручно тримати навіть однією рукою. Потрійна камера на задній панелі розміщена на виступі, що створює ефект напівпрозорого скла. Такий стильний дизайн не залишиться непоміченим.

Відмінна водонепроникність із захистом класу IP68
Почніть свій день впевнено з Galaxy A57 5G. Завдяки захисту класу IP68 ваш телефон захищений від бруду та бризок, міцна рамка зберігає ваш Galaxy A57 5G чистим, а скло Corning® Gorilla® Glass Victus®+ забезпечує міцність і стійкість до подряпин.

Глянцеве скляне покриття. Сучасний дизайн
Galaxy A57 5G створений привертати погляди. Глянцеве скляне покриття задньої панелі Galaxy A57 5G нагадує глазуровану кераміку, створюючи стильний та атмосферний дизайн. Виберіть один із чотирьох кольорів, що найкраще пасують саме вам – сапфіровий синій, сірий, крижаний блакитний або бузковий.

Готовий до 6 наступних оновлень ОС і безпеки
Забезпечте актуальність і безпеку вашого Galaxy A57 5G завдяки тривалій підтримці програмного забезпечення. Galaxy A57 5G підтримує до 6 оновлень ОС, тож ви можете відкрити для себе нові простіші способи творити, залишатися на зв'язку та працювати ефективніше завдяки злагодженій роботі функцій і сервісів. Крім того, ви отримуєте до 6 років оновлень безпеки, що допоможе надійно захистити ваші дані.

Три лінзи. Одна потужна камера
Знімайте, редагуйте та діліться особливими моментами за допомогою оновленої системи камер Galaxy A57 5G. Завдяки ширококутній камері 50 МП з оптичною стабілізацією зображення, ультраширококутній камері 12 МП і макрокамері 5 МП – Galaxy A57 5G дозволяє знімати яскраві та чіткі фото та відео, якими можна ділитися у соцмережах. А фронтальна камера 12 МП робить ваші селфі-відео насиченішими завдяки підтримці Super HDR.

Яскраві відео, навіть вночі
Підкорюйте ніч і фіксуйте незабутні моменти завдяки оптимізованій функції Нічної зйомки на Galaxy A57 5G. Ширококутна камера підтримує покращену обробку сигналів зображення (ISP) для швидшої обробки зображень, що значно зменшує кількість поглинутого шуму. Тож на нічних знімках ви можете бачити чіткіші деталі з меншим розмиттям. Сенсор камери Galaxy A57 5G також має пікселі розміром 1,0 мкм, які поглинають більше світла з навколишнього середовища для створення яскравіших і реалістичніших відео з низьким рівнем шуму в умовах слабкого освітлення.

Super HDR. Ідеальні селфі – одразу в стрічку
Незалежно від того, чи ведете ви пряму трансляцію, чи записуєте відео для свого наступного влогу – технологія Super HDR допоможе завжди виглядати якнайкраще. Фронтальна камера Galaxy A57 5G оптимізує селфі-відео, підвищуючи насиченість кольорів і контрастність. Фони відтворюються чітко та деталізовано, забезпечуючи щоразу відмінний результат.

Зробіть кожен знімок особливим
Знімайте портрети з покращеною деталізацією за допомогою Сегментації ШІ на Galaxy A57 5G. Система основної камери автоматично розпізнає фон, передній план і небо на портретних фото, а також автоматично покращує якість зображення шкіри, обличчя, волосся, трави тощо. А завдяки ультраширококутній камері Galaxy A57 5G ви можете захопити ширше поле зору та помістити більше світла в кадр.
Зображення високої роздільної здатності на дисплеї 6,7"
Пориньте в захопливий візуальний світ на Galaxy A57 5G. Дисплей 6,7" FHD+ Super AMOLED має тонші рамки, що забезпечує зручний перегляд. Незалежно від того, чи ви транслюєте відео, граєте в ігри чи переглядаєте вебсторінки, зображення на вашому екрані залишається яскравим і чітким завдяки технології Vision Booster.

Одне заряджання на два дні роботи
Тримайте темп завдяки довговічному акумулятору Galaxy A57 5G ємністю 5 000 мА∙год (стандартний показник). Насолоджуйтеся контентом, соцмережами чи іграми без необхідності заряджати телефон протягом 2 днів поспіль. А коли знадобиться швидко поповнити заряд, скористайтеся Надшвидким заряджанням 2.0 – до 60% заряду лише за 30 хв.

Видалення об'єктів. Миттєве редагування, природні результати
Легко видаляйте зайві об'єкти із зображень і миттєво отримуйте природні результати за допомогою функції Видалення об'єктів на Galaxy A57 5G. Розумна AI-функція дозволяє стирати фоновий шум і заповнювати простір, зберігаючи чисті та відшліфовані зображення. Алгоритм автоматично покращує текстури та зменшує розмиття в області навколо видалених об'єктів, тож ви завжди можете отримати бажані результати.

Пропозиції щодо редагування. Покращуйте на льоту
Редагуйте наче профі з Пропозиціями щодо редагування на Galaxy A57 5G. Ця AI-функція аналізує медіафайли на вашому пристрої та пропонує пропозиції щодо покращення зображень. Додайте розмиття фону, змініть роздільну здатність, видаліть тіні та відблиски чи обробіть GIF-файли за допомогою кількох простих кроків.

Best Face. Найвдаліші посмішки на групових фото
Завдяки функції Best Face на Galaxy A57 5G ви можете швидко та легко покращити групові фото. Просто виберіть групове анімоване фото, потім виділіть найвдаліші вирази та обличчя з кількох знімків, об’єднавши їх в одне приголомшливе фото, де всі посміхаються.

Висока продуктивність. Робота без затримок.
Galaxy A57 5G оснащений передовим восьмиядерним процесором, що забезпечує високу продуктивність упродовж дня. Відтворюйте, створюйте та редагуйте контент поступово, надійно та впевнено завдяки покращеній продуктивності ЦП та ГП до 15% порівняно з попередньою моделлю. Оновлена пам'ять LPDDR5X дає поштовх вашій багатозадачності, а Система охолодження запобігає нагріванню телефона, тож ви можете зберігати непохитність навіть у розпал динамічних ігор.

Сховище для найнеобхіднішого
Galaxy A57 5G постачається з чотирма варіантами пам'яті: 512 ГБ або 256 ГБ із 12 ГБ пам'яті та 256 ГБ або 128 ГБ із 8 ГБ пам'яті, тож ви можете вибрати обсяг, який відповідає вашому способу використання телефона. Виберіть 256 ГБ, щоб зберігати улюблені фото та важливі застосунки для щоденного використання. Або ж пам’ять 512 ГБ, якщо вам подобається грати в ігри, часто знімати фото високої роздільної здатності або завантажувати ресурсомісткі застосунки, не уповільнюючи роботу телефона.

One UI 8.5. Ваш Galaxy, ваші правила
Новий інтерфейс One UI 8.5 здатен на більше – від виконання рутинних задач до пропонування корисних рекомендацій та адаптації відповідно до ваших уподобань та особливостей використання. Завдяки глибшій інтеграції ШІ в систему ви отримуєте свободу бути більш продуктивними та креативними. Відчуйте бездоганний інтелект вашого Galaxy, який дозволяє бачити більше, створювати більше та розуміти більше.

Швидкий спільний доступ. Миттєве передавання файлів
Легко обмінюйтеся файлами між пристроями за допомогою функції Швидкий спільний доступ на Galaxy A57 5G. Діліться необхідним на пристрої в мережі Galaxy або за її межами, включно з iOS та ПК. Під час обміну фотографіями ваш телефон використовує розширені рекомендації, щоб розпізнавати людей на фото та автоматично рекомендувати, з ким поділитися.

Змінюйте пристрій, не втрачаючи своїх даних
Легко перейдіть на новий Galaxy зі старого смартфона чи планшета, навіть з iOS. Завдяки застосунку Smart Switch на Galaxy A57 5G ви можете перенести свої фото, відео, контакти та застосунки за кілька простих кроків, щоб нічого не втратити.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 1680 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 16 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 550 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus + |
| Камера | 50 Мп + 12 Мп + 5 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Посібник користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон USB кабель Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy A57 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Розмір | 161.5 x 76.8 x 6.9 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Super AMOLED Plus |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.9 ГГц |
| Щільність пікселів | 384 ppi |
- Ціна: 24 999 ₴


