
Зовнішній акумулятор Earldom ET-PD36 22.5W 30000mAh Black
- В наявності
1 699 ₴
Зовнішній акумулятор Earldom ET-PD36 22.5W 30000mAh
Earldom Power Bank PD36 - це портативний зарядний пристрій великої ємності з акумулятором 30000 мАг, що забезпечує тривале заряджання декількох пристроїв. Завдяки кільком вихідним портам, включаючи USB-C із швидкою зарядкою 22,5 Вт, воно забезпечує живлення ваших пристроїв під час подорожей та надзвичайних ситуацій. Його міцна конструкція робить його незамінним аксесуаром для підтримки зв'язку в дорозі.

Power Bank Earldom, модель PD36, ємність 30 000. Цей універсальний повербанк розмірами 160х80х35 мм та вагою 600 грам оснащений виходами USB типу A та USB типу C, а також входом USB типу C, який може забезпечити максимальну потужність 22,5 Вт. Ви можете швидко зарядити свій пристрій за допомогою Quick Charge та Power Delivery потужністю 22,5 Вт. Світлодіодний дисплей показує заряд повербанку, що залишився, у відсотках. Таким чином, незалежно від того, подорожуєте ви, працюєте або перебуваєте в дорозі, ви можете заряджати свій пристрій у будь-який час, не уповільнюючи швидкість.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Earldom |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Індикатор заряду батареї | Дисплей |
| Вихідна напруга | USB-C1: 5 В/3 А 9 В/2,22 А 12 В/1,67 А (20 Вт); USB-C2: 5 В/2 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А (18 Вт); USB1: 5 В/3 А 9 В/2 А 12 В/1,5 А 5 В/4,5 А 4,5 В/5,0 А (22,5 Вт); USB2: 5 В/3 А 9 В/2 А 12 В/1,5 А 5 В/4,5 А 4,5 В/5,0 А (22,5 Вт) |
| Вихідний параметр | USB Type C, USB Type-A x 2 |
| Вхідна напруга | USB-C1: 5 В/2,6 А 9 В/2 А 12 В/1,5 А (18 Вт) |
| Вхідний параметр | USB Type-C |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, кабель USB-C, Документація. |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Кількість слотів для зарядки пристроїв | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Quick Charge Power Delivery |
| Потужність | 22.5W |
| Розмір | 160 х 80 х 35 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Зовнішні акумулятори |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 699 ₴

