
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT B21 Red (1AC13081606)
- В наявності
2 499 ₴
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT B21 Red (1AC13081606)
ПОРТАТИВНИЙ ПРИНТЕР ДЛЯ ДРУКУ В 1 КЛІК
NIIMBOT B21S – нове покоління портативного Bluetooth/USB термопринтера для друку самоклеючих етикеток (наклейок, стікерів, етикеток, цінників, QR-кодів) в один клік. Ергономічний дизайн, міцний корпус з якісного ABS-пластику та полікарбонату, невеликі габарити та вага пристрою забезпечують зручне транспортування та використання в різних умовах.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ BLUETOOTH І USB
Термопринтер з'єднується зі смартфоном за допомогою Bluetooth та підтримує системи IOS та Android. Також його можна підключити до комп'ютера за допомогою кабелю Type-C-USB. Для роботи з NIIMBOT B21S потрібно завантажити безкоштовну програму NIIMBOT App у Play Store для пристроїв Android, в App Store – для пристроїв IOS або програму NIIMBOT for Windows для роботи на ПК. Програма має зручний інтерфейс і дозволяє створювати різноманітні стікери. У додатку є безліч шаблонів, шрифтів, логотип, можливість конвертувати зображення в текст і додавати текст голосом. Крім того, при створенні власного облікового запису можна безкоштовно зберігати всі шаблони для подальшого використання. Також можна експортувати дані з EXCEL у програми NIIMBOT, щоб потім їх роздрукувати.

ТЕРМОЕТИКЕТКИ З ГЛАНЦЕВОГО ПОВЕРХНОГО
Для термопринтера NIIMBOT B21S не потрібний змінний тонер або картридж із фарбою. В якості єдиного носія/витратника використовуються термоетикетки NIIMBOT з глянсовою поверхнею на основі, що самоклеїться (наклейка/стікер). Термопринтер дозволяє швидко та легко надрукувати етикетки/цінники/стікери шириною 20–50 мм та довжиною до 80 мм із набраним на смартфоні, планшеті чи комп'ютері текстом, графічною інформацією, штрих-кодом, QR-кодом тощо. Принтер підтримує друк українською, англійською та іншими мовами.

НЕПРЕРИВНИЙ ДРУК ДО 5 ГОДИН
Літієва батарея ємністю 1500 mAh забезпечує безперервний друк із роздільною здатністю 203 dpi протягом 5 годин зі швидкістю до 45 мм/с. Для відновлення заряду батареї потрібно 3-4 години.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIIMBOT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Комплектація | Принтер, рулон етикеток, USB-кабель, інструкція |
| Особливості | Бездротовий друк через Bluetooth, керування зі смартфона, компактний ретро-дизайн, висока чіткість друку, простота у використанні, підтримка різних типів етикеток |
| Підключення | Bluetooth, USB |
| Підтримка ширини рулону з етикетками | 20–50 мм |
| Ресурс друкарської голівки | До 50 км печаті |
| Розмір | 130×95×60 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Android, iOS |
| Тип | Термопринтер |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Швидкість друку | До 30 мм/с |
| Ширина друку голівки | 48 мм |
| Щільність друку DPI | 203 |
- Ціна: 2 499 ₴

