
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT D11H Blue (1AA57331612)
- В наявності
1 399 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT D11H
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIIMBOT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 199 г |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Комплектація | Термопринтер, рулон етикеток, USB-кабель для заряджання, інструкція |
| Особливості | Портативний дизайн, друк без чорнил за технологією термодруку, зручне керування через мобільний додаток, підтримка різних шаблонів та шрифтів, швидке створення етикеток, енергоефективність. |
| Підключення | Bluetooth |
| Підтримка ширини рулону з етикетками | 12–15 мм |
| Ресурс друкарської голівки | 50 км |
| Розмір | 132 × 79 × 29 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Android, iOS |
| Тип | Термопринтер |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Швидкість друку | До 30 мм/с |
| Ширина друку голівки | 12 мм |
| Щільність друку DPI | 203 DPI |
- Ціна: 1 399 ₴




