
Смартфон Infinix Note 60 (X6879) 8/256GB Fizz Blue
- В наявності
14 999 ₴
Смартфон Infinix Note 60 (X6879)
Infinix Note 60
Зустрічайте новий NOTE. Преміальна металева рама, елегантні краї з окантовкою та ультратонкі рамки. Міцний пристрій, який приверне вашу увагу з першого погляду. Завдяки краям з окантовкою ви будете менше втомлюватися і випадково натискати на екран незалежно від того, чи гортаєте стрічку новин, тримаючи смартфон в одній руці, чи граєте в ігри, тримаючи його обома руками. Повністю настроювана кнопка для швидкого доступу до всіх ваших улюблених функцій. Тривале натискання дозволяє миттєво активувати беззвучний режим, Infinix AI, ліхтарик та багато іншого.

Процесор Dimensity 7400 Ultimate 5G
Створений для тих, хто шукає високу продуктивність і практичність у повсякденному житті. На 67% потужніший за попереднє покоління смартфонів NOTE. Нова система охолодження ефективно відводить тепло від процесора завдяки суцільнометалевому алюмінієвому перфорованому корпусу та випарній камері.

Чудовий дисплей
Повноцінний 1,5K — приголомшлива якість зображення на дисплеї з високою частотою оновлення 144 Гц і справді яскравим HDR 4500 ніт. З цим дисплеєм ви відкриєте для себе нові грані передачі кольорів і чіткості зображення. Серія NOTE 60 забезпечить вам кінематографічний рівень зображення незалежно від того, чи дивитеся ви стрими чи кіно. Жодного відчутного мерехтіння, навіть при мінімальній яскравості екрану з частотою ШІМ 2304 Гц.

Камера
Смартфон оснащений 50-мегапіксельною камерою та ультраширококутним (112°) 8-мегапіксельним об'єктивом. Він дозволить вам робити захопливі знімки в найнеймовірніших ситуаціях. Перший смартфон Infinix з можливістю зйомки в Ultra HDR. Новинка підтримує стандарт відображення XDR, дозволяючи рендерити контент в Ultra HDR і зберігати всі нюанси освітлення так, як бачать це ваші власні очі.

Максимальна довговічність
Це не просто потужний акумулятор, який забезпечує живленням усе, що ви любите. Спеціальний термостійкий шар дозволяє зберігати стабільну продуктивність незалежно від умов навколишнього середовища. Ви не тільки отримаєте максимальний час роботи від одного заряду, але й найдовговічніший акумулятор в історії серії NOTE. Швидко заряджайте смартфон за допомогою блоку живлення на 45 Вт, використовуйте бездротову зарядку на 30 Вт, грайте з обхідною зарядкою – всі ці можливості реалізовані в NOTE 60.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 199 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7400 Ultimate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 6500 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 16 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G615 |
| Діагональ дисплея | 6.78" |
| Діафрагма | f/1,59 + f/2,2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 7i |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Кабель Type-C Чохол Бездротовий зарядний пристрій Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Note 60 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2644х1208 |
| Розмір | 162.37 х 77.17 х 7.45 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфоні |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 144 Гц |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
| Щільність пікселів | 429 ppi |
- Ціна: 14 999 ₴

