
Шарнірне кріплення Ulanzi Vijim clamp (UV-2638 R094)
- В наявності
649 ₴
Шарнірне кріплення Ulanzi Vijim clamp (UV-2638 R094)
Багатофункціональний кульовий тримач краб призначений для встановлення додаткового обладнання (мікрофон, освітлення, монітор) на клітину, стабілізатор, ногу штатива, напрямні або для встановлення камери, смартфона на трубу, стільницю, будь-яку поверхню товщиною не більше 60мм. Максимальне навантаження складає 1,5 кг.

Кріплення краб обладнане двома типами різьблення 1/4 та 3/8 для максимальної сумісності. Швидке регулювання та надійна фіксація досягається одним гвинтом подвійної дії.
Шаровий подовжувач із двома незалежними регулюваннями надає можливість вільно змінювати положення встановленого гаджета. Кронштейн як і краб виготовлений з авіаційного алюмінію.
Його можна швидко прикріпити та від'єднати від монітора, а положення монітора регулюється відповідно до ваших потреб під час зйомки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Навантаження | До 1.5 кг |
| Розмір | 141 × 50 × 50 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | з пристроями із шириною від 13 до 60 мм |
| Тип | Шарнірне кріплення |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип кріплення | Різьблення 1/4 та 3/8 |
- Ціна: 649 ₴

