Селфі-монопод XO SS12 + Bluetooth
Селфі-штатив з лампою XO SS12 – це компактний та функціональний пристрій, який не тільки спростить зйомку фото та відео на смартфон, а й підніме якість контенту на новий рівень. Він виготовлений з якісних матеріалів та надійних електронних компонентів із ретельною увагою до кожної деталі.

Особливості та переваги селфі-штативу з лампою XO SS12:
• Компактні розміри (214x168x66мм) та невелика вага (300г).
• Практична складна конструкція, виконана з металу та міцного пластику.
• Телескопічний штатив із 5 секціями – максимальна висота 94.5см.
• Універсальний тримач для смартфона із розсувним механізмом.
• Можливість горизонтальної та вертикальної зйомки.
• Сумісність із сучасними смартфонами з діагоналлю екрану 4,7-7".
• Ергономічна рукоять, яка може трансформуватися у триногу.
• Знімний пульт (працює від змінної батареї CR1620) з модулем Bluetooth V5.2 для бездротового з'єднання зі смартфоном та активації зйомки віддалено.
• Достатньо потужна (0.2W/PCS) кільцева лампа з 9 рівнями яскравості та 3 режимами роботи – м'яке, тепле та біле світло.
• Вбудований акумулятор ємністю 70mAh – 1 година безперервної роботи.
• Роз'єм Micro-USB для заряджання за допомогою комплектного USB кабелю.
• Стандартне різьбове з'єднання 1/4" для встановлення на лампу екшн-камери та інших сумісних аксесуарів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 70 mAh |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Довжина | Максимальна: 950 мм |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Алюмінієвий сплав |
| Можливість підключення | Bluetooth |
| Особливості | З кнопкою управління, З підсвічуванням, З пультом ДУ, Телескопічний |
| Розмір | 214 х 168 х 66 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 569 ₴


