Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 55 mAh |
| Автономність | до 20 годин |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Нержавіюча сталь |
| Можливість підключення | Bluetooth |
| Особливості | телескопічна конструкція, вбудований штатив, знімний Bluetooth-пульт, обертання тримача на 360°, регулювання кута нахилу |
| Розмір | 300×50×45 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип кріплення | Затискач |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 469 ₴


