
Бездротовий зарядний пристрій Essager OJD-102 3-in-1 Black (EWXCX3-HY0G-Z)
- В наявності
899 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Потужність | 15 Вт |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | Захист від перегріву Захист від короткого замикання Захист від перенапруги Захист від перевантаження струмом |
| Комплектація | Зарядний пристрій Кабель USB Type-C Інструкція |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Метал |
| Особливості | Магнітне кріплення (MagSafe-сумісне) Заряджання 3 пристроїв одночасно Складна конструкція Компактний та портативний дизайн Стабільна фіксація пристрою Підходить для iPhone, Apple Watch, AirPods |
| Робоча температура | від 0°C до +40°C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Розмір | 117 × 92 × 84 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальне |
| Тип | Бездротові зарядні пристрої |
| Тип гарантії | Немає |
- Ціна: 899 ₴




