
Смартфон XIAOMI Redmi A7 Pro 4/64Gb Dual sim (palm green) українська версія
- В наявності
5 399 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 6000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 16 |
| Внутрішня пам'ять | 64 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6,9" |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 13 Мп |
| Комплектація | Інструкція користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон USB кабель Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Redmi A7 Pro |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Розмір | 171.6 x 79.5 x 8.2 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфоні |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 254 ppi |
- Ціна: 5 399 ₴

