
Смартфон Tecno Spark Go 3 (KN3) 4/128GB Ink Black (4894947105272)
- В наявності
4 299 ₴
Смартфон Tecno Spark Go 3 (KN3)
TECNO SPARK Go 3
Яскравий. Міцний. Потужний. Смартфон, створений для щоденного ритму життя. Надійний, стильний і готовий працювати разом з тобою.

Більш ефективна робота акумулятора
TECNO SPARK Go 3 оснащений акумулятором 5000 мА/год, який забезпечує стабільну роботу протягом усього дня — і навіть більше.

Готовий до щоденних викликів
TECNO SPARK Go 3 надійно захищений від пилу і бризок води з усіх боків за стандартом IP64. Це означає впевнене використання навіть в непередбачуваних умовах. Посилена конструкція забезпечує виняткову стійкість до падінь з висоти до 1,2 метра — типові ситуації з рук, кишені або столу більше не проблема.

Більше чіткості — більше комфорту
TECNO SPARK Go 3 оснащений великим 6,75-дюймовим дисплеєм, який дарує яскраве, насичене і захоплююче зображення під час ігор, перегляду відео і виконання повсякденних завдань. Завдяки адаптивній частоті оновлення до 120 Гц екран працює помітно плавніше, забезпечуючи швидкий відгук, природну анімацію і комфортну взаємодію з інтерфейсом. Динамічне оновлення зображення дозволяє бачити більше деталей у русі, роблячи геймплей плавним, а відео — чітким і приємним для очей. Екран автоматично підлаштовується під тип контенту, оптимізує продуктивність і знижує навантаження на зір, щоб користування смартфоном залишалося стабільним і комфортним у будь-якому сценарії.

Камера 13 Мп зі штучним інтелектом
TECNO SPARK Go 3 оснащений 13 Мп AI-камерою, яка автоматично покращує кожен кадр. Розумні алгоритми забезпечують більш чіткі деталі, природні кольори і якісні нічні сцени з підсвічуванням. AI-обробка для кращої деталізації, більш яскраві і чіткі фото в умовах слабкого освітлення, оптимальне підсвічування для нічних кадрів. Високошвидкісний затвор в поєднанні з алгоритмом AI BestMoment допомагає зафіксувати найяскравіші моменти повсякденного життя саме в потрібну секунду. Камера миттєво реагує на рух, знімаючи без розмиття навіть динамічні сцени, а інтелектуальні алгоритми автоматично аналізують серію кадрів і вибирають найкращий результат. У режимі «Автоматична миттєва зйомка» AI в реальному часі аналізує сцену під час руху. Коли настає ідеальний момент — камера автоматично робить знімок і показує найкращий результат. Тобі не потрібно натискати кнопку. Просто рухайся — SPARK Go 3 все зробить сам.

Зв'язок нового рівня
Коли мобільної мережі немає або сигнал слабкий, TECNO SPARK Go 3 залишається на зв'язку завдяки FreeLink 2.0 — дзвінки та повідомлення через Bluetooth. Прямий зв'язок між смартфонами дозволяє здійснювати двосторонні голосові дзвінки, відправляти та отримувати текстові та голосові повідомлення, залишатися на зв'язку без мобільної мережі та інтернету. TECNO SPARK Go 3 легко перетворюється на універсальний пульт дистанційного керування. Керуй телевізором, кондиціонером та іншою технікою прямо зі смартфона — без зайвих пультів і пошуків батарейок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno Mobile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 199 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 6.75" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 13 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Документація, Інструмент для витягання Sim-карти, Кабель USB Type-C, Смартфон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Spark Go 3 (KN3) |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Розмір | 167,7 x 77,8 x 8,1 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфоні |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 x 1.8 ГГц + 6 x 1.6 ГГц |
| Щільність пікселів | 260ppi |
- Ціна: 4 299 ₴

