Портативна колонка JBL GO 5
Великі емоції у кишеньковому форматі. JBL Go 5 справді потужне звучання. Легендарний звук JBL яскраво розкривається через кришталево чисті деталі та глибокий насичений бас, який здається неймовірно потужним для корпусу такого розміру на долоні.

Але Go 5 – це більше, ніж культове звучання. Нове контурне підсвічування створює м'яке атмосферне сяйво, а також пропонує змінні теми та візуальні індикатори включення, сполучення та рівня заряду акумулятора. З часом автономної роботи до 10 години JBL Go 5 буде легко супроводжувати вас музикою з ранку до вечора. Беріть цю колонку із захистом IP68 від води, пилу та падінь куди завгодно і більше не турбуйтеся через раптовий дощ або випадкове вислизання з рук.

А якщо вечірка потребує ще гучнішого звучання — ця колонка впорається. З'єднайте два Go 5 через AirTouch для справжнього стереозвуку або використовуйте Auracast™, щоб підключити кілька колонок JBL з підтримкою Auracast™ та зробити музику ще масштабнішою. А з програмою JBL Portable ви можете по-справжньому налаштувати звучання під себе.

JBL Go 5 забезпечує ще голосніше легендарне звучання JBL і ще глибший бас, ніж раніше. Це дійсно масштабний звук від колонки, що легко вміщається на долоні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси | USB-C |
| Вага | 230 р |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Елементи управління | Механічні кнопки |
| Харчування | Акумулятор |
| Модель пристроєм | JBL GO 5 |
| Особливості | Влагозащита Індикатор заряду Петля/карабін для перенесення Підсвітка корпусу |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Розміри | 101 x 77.4 x 43 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час зарядки | 3 рік |
| Час роботи | до 10 ч |
- Ціна: 1 999 ₴


