
IP-камера відеоспостереження Hoco D2 Outdoor PTZ HD camera White
- В наявності
1 599 ₴
IP-камера відеоспостереження Hoco D2 Outdoor PTZ HD camera
HOCO D2 outdoor PTZ HD camera – це інноваційна камера спостереження, яка дозволить Вам повною мірою контролювати ситуацію вдома, на ділянці, парковці, робочому місці тощо. Пристрій забезпечує широкі можливості для надійного моніторингу різних просторів.Надвисока роздільна здатність 3 МП Full HD 2304*1296 DPI забезпечує чітке та деталізоване зображення. Незалежно від умов освітлення, D2 гарантує високу якість відеозйомки.

D2 з легкістю кілька камер, за рахунок можливості обертання по всіх напрямках на 355 ° (технологія Pan-Tilt-Zoom). Девайс може виявляти рух на зображенні та автоматично стежити за об'єктом, завжди тримаючи його у полі спостереження. Камера також автоматично повідомить Вас про будь-які зміни.Керування пристроєм здійснюється легко через мобільний додаток Smart Life, дозволяючи спостерігати за тим, що відбувається у будь-якому місці та у будь-який час. Інфрачервоні світлодіоди забезпечують чітку видимість навіть у нічний час. Більш того, D2 має ступінь волого- та пилозахисту IP65, завдяки чому може працювати за будь-яких погодних умов.

Міцний корпус забезпечує довговічність виробу. Камера легко встановлюється та має приємний мінімалістичний зовнішній вигляд. D2 обладнана слотом для TF картки пам'яті (до 128 Гб) та чутливим мікрофоном для двостороннього зв'язку.Зазначені особливості роблять HOCO D2 outdoor PTZ HD camera ідеальним рішенням для забезпечення Вашої безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Загальні | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервоний датчик нічного бачення | є |
| Бездротова мережа | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діапазон дії ІК-датчика | 8-10 м |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP65 |
| Кут огляду | 100° |
| Пам'ять | слот TF/microSD до 128 ГБ |
| Поворот | 350° горизонтально/96° вертикально |
| Робоча температура | від -10°C до +50°C |
| Роздільна здатність дисплея | 2304 x 1296 |
| Розмір | 81.9*99*118 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Android / iOS, додаток Smart Life |
| Тип | IP-камери |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип підключення | Комбінований |
| Фокусна відстань об'єктива | 4 мм |
- Ціна: 1 599 ₴

