
Смартфон Infinix GT 50 Pro (X6891) 12/256GB Black Abyss
- В наявності
22 888 ₴
Смартфон Infinix GT 50 Pro (X6891)
Технологічна перевага та новий стандарт плавності
Відчуйте позамежну чіткість із 6,78-дюймовим AMOLED-дисплеєм, що підтримує роздільну здатність 1.5K. Адаптивна частота оновлення до 144 Гц гарантує миттєвий відгук в іграх та бездоганну прокрутку інтерфейсу, а сертифікація TÜV Low Blue Light піклується про зір під час тривалого використання. Міцне скло Corning® Gorilla® Glass 7i та захист за стандартом IP64 роблять пристрій готовим до активного ритму життя, зберігаючи його преміальний вигляд.
Безкомпромісна потужність та інтелектуальна енергія
Серцем смартфона став передовий чипсет MediaTek Dimensity 8400 Ultimate, який у парі з розширеною оперативною пам'яттю до 24 ГБ (12+12 ГБ) легко справляється з найважчими завданнями та топовим геймінгом. Щоб ви завжди залишалися у строю, пристрій оснащено потужним акумулятором на 6500 мАг із підтримкою швидкої 45-ватної зарядки та зручної бездротової зарядки. Унікальна функція реверсивної зарядки дозволяє вашому смартфону ділитися енергією з іншими гаджетами в екстрених ситуаціях.
Професійний погляд на мобільну зйомку
Створюйте контент кінематографічної якості з основною камерою на 50 Мп, що оснащена оптичною стабілізацією (OIS) та світлосильною оптикою f/1.59 для ідеальних кадрів навіть уночі. Знімайте деталізовані відео у 4K при 60 FPS або використовуйте розумні алгоритми AIGC для художньої обробки ваших портретів. Доповнюють мультимедійні можливості подвійні стереодинаміки з підтримкою Hi-Res Audio та Dolby Atmos, створюючи об'ємне звучання, яке переносить вас у центр подій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8400 Ultimate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 6500 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 16 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G720 |
| Діагональ дисплея | 6,78" |
| Діафрагма | f/1,59 + f/2,2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 7i |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Інструкція користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон Зарядний пристрій Кабель USB Чохол Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | GT 50 Pro |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2644х1208 |
| Розмір | 162.44 х 77.23 х 8.15 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфоні |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 144 Гц |
| Частота процесора | 3.25 ГГц |
| Щільність пікселів | 440 ppi |
- Ціна: 22 888 ₴

