
Портативна колонка JBL PartyBox Encore 2 Black (JBLPBENCORE2EP)
- В наявності
16 999 ₴
Портативна колонка JBL PartyBox Encore 2
Звук JBL Pro Sound посилений AI Sound Boost
Поп-балади, повільні ритми та все, що між ними — у нас є звук, який зробить ваш плейлист яскравішим. Відчуйте потужні баси та чисті високі ноти завдяки шовковим твіттерам та потужним вуферам. Бажаєте ще голосніше? Вашу музику все одно буде чути кришталево чисто, адже AI Sound Boost забезпечує потужніший звук з максимальною точністю.

Динамічне світлове шоу
Чи може бути вечірка без світлового шоу? Танцюйте всю ніч під мерехтливі світлові патерни та стробоскопічні ефекти, які змусили б заздрити будь-який нічний клуб.

До 15 години автономної роботи
Продовжуйте насолоджуватися чудовим звуком на одному заряді до 15 годин. А якщо вам це мало, то вставте запасну акумуляторну батарею, щоб продовжити свято. Або підзарядити хоча б 10 хвилин і отримайте додаткові 80 хвилин відтворення. *Запасна батарея продається окремо.

Багатоколонкове підключення через Auracast™
Для масштабних вечірок потрібен ще потужніший звук. З'єднайте два PartyBox Encore 2 для справжнього стереоефекту через Auracast™ або підключіть кілька колонок JBL з підтримкою Auracast™ бездротового зв'язку - і нехай ваша музика росте разом з розміром вечірки.

Караоке або живий виступ будь-де
Візьміть бездротовий мікрофон і станьте ведучим своєї вечірки. Налаштуйте відлуння, баси та високі частоти, щоб ваш голос звучав ідеально. Хочете просто танцювати? Підключайте улюблені плейлисти через AUX або USB-C. А якщо плануєте живий виступ, гітарний вхід із попереднім посиленням та регулятором гучності допоможе вам запалити сцену.

Керуйте вечіркою прямо із програми JBL PartyBox.
Не застрягайте біля колонки! Керуйте музикою, еквалайзером та світловим шоу через додаток JBL PartyBox – де б не проходила ваша вечірка.

Захист від бризок за стандартом IPX4
Проливання напоїв та бризки води – не проблема! JBL PartyBox Encore 2 має захист IPX4, тому вечірка продовжується без перерв.

Гнучка ручка та ергономічний дизайн
Візьми свій звук на вечірку до сусідів або виводь його на світовий рівень - незалежно від того, що ти вибереш, JBL PartyBox Encore 2 готовий до подорожей завдяки зручній ручці та ергономічному дизайну.

Перероблений пластик та тканина, а також упаковка з паперу, сертифікованого FSC.
Колонка JBL PartyBox Encore 2 виготовлена із переробленого пластику. А упаковка виготовлена з паперу, сертифікованого FSC, з печаткою соєвим чорнилом.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Інтерфейси | AUX-in 3.5 мм, USB-C |
| Відтворення з | AUX, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Елементи управління | Кнопки |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка JBL PartyBox Encore 2 Бездротовий мікрофон JBL Тримач для мікрофону Кабель живлення AC Інструкція Гарантійний талон |
| Модель пристроєм | PartyBox Encore 2 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Наявність мікрофона | Да |
| Потужність | 100 Вт |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час зарядки | 3.5 рік |
| Час роботи | 15 г |
| Частотний діапазон | 40 Гц-20 кГц |
- Ціна: 16 999 ₴

