
Настінний кронштейн Gembird WM-42T-02 23' - 42' (до 30 кг)
- В наявності
279 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний кронштейн Gembird WM-42T-02
Опис
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 |
| Гарантійний термін | 1 місяць |
| Додаткова інформація | Обробка поверхні: порошкове покриття |
| Діагональ телевізора | 23" - 42" дюймів |
| Комплектація | Кронштейн Монтажні матеріали |
| Кут нахилу, повороту | +12° ~ -12° |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Для телевізора |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип кріплення | Настінне |
- Ціна: 279 ₴

